GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 7063438
nr 706 3438
Vas
signerad Gate 1190, höjd: 23
Kondition: mini nagg i mynningen
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:25:38
100 kr
150 kr
350 kr
550 kr
650 kr
6